We Create Premium Class
rffihercertyficatesomfy

Kino domoweTo motto przyświeca wszystkim działaniom firmy Kraftmann Automation, której zespół złożony jest z ludzi o ponad 15-letnim doświadczeniu w projektowaniu, produkcji i sprzedaży profesjonalnych urządzeń Audio-Video oraz automatyki użytkowej. Koncentrujemy się na tworzeniu urządzeń najwyższej jakości, opartych na najnowszych technologiach i rozwiązaniach. Ważny jest dla nas nowoczesny, ponadczasowy design oraz wygoda użytkowania. Naszą ideą jest SATYSFAKCJA Klienta. Aby sprostać wysokim wymaganiom naszych Odbiorców, oferujemy zarówno rozwiązania standardowe jak i dopasowane do indywidualnych wymogów.

O naszym pełnym zaangażowaniu w tworzenie produktów najwyższej jakości świadczy m.in. 3-letnia gwarancja na ekrany oraz pozostałe nasze wyroby (tj. uchwyty, standy, windy, itd.) oraz 6-letnia gwarancja obejmująca napędy elektryczne stosowane w produktach Kraftmann Automation.

Filozofia naszej firmy opiera się na trzech głównych filarach:

  • PRODUKTY TYLKO NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI
  • PROFESJONALNA OBSŁUGA KLIENTA (zarówno przed- jak i posprzedażowa)
  • BŁYSKAWICZNE DZIAŁANIE SERWISU

Na życzenie naszych Klientów podejmujemy się wszelkich wyzwań – od projektu, poprzez produkcję, aż po instalację (a wszystko to pod Państwa marką).

"Kraftmann Automation – klasa PREMIUM w systemach audio video".

Szybki kontakt

Dystrybucja

Gdzie kupić ?

Kraftmann Automation

Wszelkie Prawa Zastrzeżone © 2013 | Polityka plików cookie